Szukam dziewczyny. Często wpisujesz do wyszukiwarki tą frazę? Pewnie tak a może po prostu jeszcze nie wpadłeś na to aby właśnie taką frazę wpisać ale mimo wszystko szukasz dziewczyny? Skoro jesteś na Naszym portalu i jesteś mężczyzną, powiedzmy, że w 50% jednak szukasz dziewczyny. Jak więc możemy Tobie w tym pomóc skoro już czytasz ten artykuł. W zasadzie rada jest prosta - nie zachowuj się jak desperat. To podstawowa zasada każdego portalu randkowego i również spotkań na żywo. Kobieta wyczuje jeśli będziesz zbyt nachalny lub zbyt poważny w swoich dążeniach. Nie mówimy oczywiście aby ignorować kobiety, nie tędy droga, ale jak zapewne wiesz, każdy człowiek najbardziej pożąda tego, czego mieć nie może...kobiety również. Pisanie do kobiety 4 z kolei wiadomości bo nie odpisała jeszcze na ostatnią w zasadzie od razu eliminujcie Ciebie w jej oczach. Pisanie jaka to jest piękna również nie jest dobrym pomysłem bo tak robi każdy "Kowalski". Szukając dziewczyny w internecie masz tą przewagę, że możesz dobrze zastanowić się co napisać - skąd więc w Twojej skrzynce nadawczej wiadomości typu "Cześć, piękna jesteś, poznamy się?" ?
Polecamy również Nasz Blog Blog portalu
Pochodzimy z dwóch różnych planet. W układzie słonecznym Wenus i Marsa różni sporo przestrzeni kosmicznej. Mało tego – dzieli je planeta – Ziemia, na której te dwie płcie się spotkały. Ponoć nie ma między nimi przyjaźni. Są tylko związki. Przyjaźnie wymagają zrozumienia. Zwykle przyjaciółki chodzą razem na kawę z ciastkiem, shopping, czy eventy związane z obszarem beauty. Przyjaciele rozmawiają o samochodach, wychodzą na piwo do pubu, czy oceniają w 10-stopniowej skali znajome i nieznajome dziewczyny. Kobiety lubią żalić się przyjaciółkom na swojego faceta, albo na złą formulację podkładu. Rozmawiając o samochodzie, mają na myśli raczej odcień lakieru i design wnętrza, a nie ilość koni, czy typ silnika. Czy chętnie wysłuchałabyś monologu o parametrach technicznych Hondy? Albo czy wyobrażasz sobie, że dobrze się bawisz, kiedy on ocenia kolejne przechodzące panie… i niektórym daje 10?Jeśli tylko się lubią...
Wiele kobiet nie wyobraża sobie takiej sytuacji w swoim życiu. Od wieków panuje mit, że pary mieszane nie będące rodziną, są akceptowane tylko jeśli są związkiem, a najlepiej małżeństwem. O dwojgu ludzi przeciwnych płci, który się spotykają sam na sam, myślimy stereotypowo – para. To już czasem podświadome. Wraz z upływem lat zaczęły ulegać zmianom stereotypy dotyczące roli zarówno mężczyzny, jak i kobiety. Obecnie łatwo znaleźć kobiety z którymi da się porozmawiać o programowaniu, najnowszych grach na konsolę, czy piłce nożnej. Podobnie z mężczyznami, popkultura tak kreuje obraz faceta, że częściej niż kiedyś jest on zainteresowany modą, stylem, zna nowinki z kobiecego świata, bo styka się z nimi przykładowo poprzez reklamy w mediach. Obecnie nawet zawody nie są przypisane do płci. Mężczyzna może stać się makijażystą, a kobieta może z powodzeniem pracować jako hydraulik. Czy w takiej sytuacji przyjaźń pomiędzy dwojgiem ludzi wciąż jest dziwna? Jeśli tylko się lubią, nie ma problemu.
Jeśli nie uprawiają seksu
Jest taka jedna rzecz, która wyraźnie wyznacza granicę między przyjaźnią, a „czymś więcej”. To oczywiście seks. A może jednak bliskość fizyczna wcale nic nie definiuje. Istnieją przecież przyjaźnie z tak zwanym bonusem. Ale też, z drugiej strony, istnieją związki bez seksu. Najważniejsze są w tym jasne intencje obu stron. Jeśli dwoje ludzi oczekuje od siebie tego samego, nie ma szans na porażkę.
Jeśli szukają korzyści
Przyjęło się, że w związku nie rozmawia się o wszystkim. Nie i już. Są przeciwnicy tej tezy, którzy są zdania, że nie ma lepszych przyjaciół niż kochający się ludzie w związku. Stuprocentowa szczerość bywa jednak zgubna dla relacji i staje się baaaardzo męcząca… Są zdania, które mogą być zupełnie błahe, ale często są powodem nieporozumień, jeśli nie początkiem kłótni.
Warto mieć osobę, która wysłucha bezkrytycznie naszych żali, narzekania, a co najlepsze spojrzy na nasze problemy w związku z perspektywy tej drugiej płci. Doradzi. Czasem przydaje się taka opinia z perspektywy, a zwykle przyjaciele tej samej płci mają tendencję, aby pocieszać przyznając jednostronną rację, coś w stylu - "on jest wszystkiemu winny i koniec". Fajnie jest czasem usłyszeć prawdę, dostać pstryczka w nos i coś zmienić.
Przyjaźń damsko-męska naprawdę istnieje. To nie mit. Trzeba tylko znaleźć odpowiednią osobę. Polecam sprawdzić na własnej skórze.
Znajomi zapraszają Cię na imprezę, a Ty niefortunnie próbujesz się wykręcić, bo nie chcesz iść sam?
Wybranie się samotnie do kina nie jest już takie interesujące, niż z kimś? Masz dość bycia singlem? Szukasz miłości na całe życie? Jeśli na któreś z powyższych pytań odpowiedziałeś twierdząco, portal randkowy czeka na Ciebie! Nawet, jeśli masz za sobą związki, które zakończyły się już wiele lat temu i nie możesz ruszyć z miejsca...spróbuj! Nie gwarantujemy, że od razu się zakochasz. Możemy jednak zapewnić, że na drugą połowę nie czekasz sam. Setki tysięcy zarejestrowanych użytkowników rozpoczyna randkowanie w internecie. Portale pomagają się połączyć nie wielu osobom każdego dnia. Niektórzy doczekali się już szczęśliwie upragnionego potomstwa! Zacznij od utworzenia konta na portalu randkowym. Dodaj o sobie tylko te informacje, które chcesz przekazać. Opisz kogo poszukujesz, Daj sobie szansę i otwórz się na nowe doznania. Twierdzisz, że jesteś nieśmiały? To zaleta ludzi wrażliwych! Portale dają większe poczucie anonimowości i interakcji przez ekran monitora. Tylko Ty możesz zdecydować, czy dasz szansę prawdziwej miłości.