portal randkowy smartpage.pl
Zdjęcie na portalu randkowym
Płeć: Mężczyzna Imię: Nie podano Wiek:43 Wzrost: 173 Sylwetka:Nie podano Dzieci: Nie podano Wykształcenie:Nie podano Województwo: Podkarpackie Miasto: Sanok Styl:Nie podano Mieszkam:Nie podano Szukam tutaj:Nie podano Pierwsza randka:Nie podano Znak zodiaku:Nie podano

jestem szczery bez nalogow pracowity po rozwodzie chetnie odpowiem na wszszelkie pytania

ambitny bezkompromisowy bezkonfliktowy cichy cieply cierpliwy czarujący delikatny dyskretny kochający miły nieśmiały poważny religijny rodzinny

randka spacer wypad poza miasto zakupy

Znalezienie miłości na portalu randkowym wcale nie jest tak trudne, jak mogłoby się niektórym wydawać. Istnieje bowiem mnóstwo par, które zapoznały się właśnie w internecie. Z pewnością jest to dużo lepsze niż szukanie miłości w telewizji. Dzisiejsze programy typu reality-show są co prawda bardzo popularne, ale ich bohaterowie rzadko kiedy wiodą później udane życie. W rzeczywistości już po kilku tygodniach od zakończenia emisji programu świat o nich zapomina, a jedyne co pozostaje, to negatywne komentarze i szyderstwa w internecie. Zupełnie inaczej jest poznać drugą połowę na portalu randkowym. Wtedy nasza relacja jest o wiele bardziej intymna, bo wiemy o niej tylko my. Jeżeli nie mamy pewności, że coś z tego wyjdzie, to nie afiszujemy się rodzinie i znajomym z naszym związkiem. Dopiero gdy posiądziemy stuprocentową pewność, że nasza miłość jest tą na całe życie, możemy ogłosić nasze szczęście rodzinie i znajomym. Wtedy pozostają nam tylko oświadczyny, a stąd już bardzo niedaleko do hucznego wesela.

Poznajmy się już dzisiaj! Masz ochotę się poznać? Chętnie bym Cię poznał, napisz mi swój numer, jesteś piękna, masz ochotę się poznać? ... Ogromna liczba kobiet otrzymuje tego rodzaju wiadomości. Co to w ogóle jest za pytanie, Panowie? Podchodząc do kobiety przy stoliku w klubie czy restauracji w galerii handlowej czy na przystanku, w autobusie i wielu jeszcze innych miejsca, również wyskakujecie z takim pytaniem do kobiety? Przemyślcie trochę pierwszą wiadomość bo poważnie, rzadko która kobieta odpisze na taką zaczepkę. Wiecie, że takich wiadomości dostają Panie kilka dziennie? Chcecie być jak jeden z wielu? Żeby się przebić, trzeba chwilę pomyśleć... To taki krótki artykuł, a w zasadzie post czy przemyślenie, bo wiemy z doświadczenia, że takim sposobem nie przekonuje się kobiety do siebie. Pozdrawiamy :)

Jedną z najgorszych rzeczy, które mogą nam się przydarzyć, jest zdrada. Myśl, że jego świetne pocałunki zostały oddane nie Tobie, lecz innej kobiecie. To trudne, bardzo trudne i prawdopodobnie zajmie mnóstwo czasu, zanim się otrząśniemy z zadanego nam ciosu. Jakby nie było, polecam zostać opanowanym, bo nawet w złych chwilach można znaleźć nutę optymizmu. Znajomi przyjaciele rodzina od dawna powtarzali “on nie jest Ciebie wart” teraz zdanie wydaje się potwierdzonym odkryciem naukowym. Weźmy wszystko od początku. Może na początku czujesz się, jak jedno wielkie nic, siedząc z górą zużytych chusteczek i trzymając pustą butelkę po winie. Koniec końców jednak wstaniesz silniejsza, bogatsza o jedno doświadczenie, przez które otrzymałaś od życia nową lekcję. Tak, najlepiej uczymy się na własnych błędach.
I oto nadszedł czas, aby klasnąć w ręce z zadowolenia, ponieważ gdy związek raz rozpada się z powodu niewierności, wtedy najprawdopodobniej kolejny związek z danym osobnikiem rozpadnie się dokładnie z tego samego powodu. Świat pełen jest prawdziwych mężczyzn. Tak, więc nie ma się co załamywać. Brnij do przodu. Jeszcze wiele przed Tobą. Karma jest bestią i lubi się zwracać.