portal randkowy smartpage.pl
Zdjęcie na portalu randkowym
Zdjęcie na portalu randkowym
Płeć: Mężczyzna Imię: Nie podano Wiek:20 Wzrost: Nie podano Sylwetka:Nie podano Dzieci: Nie podano Wykształcenie:Nie podano Województwo: Podkarpackie Miasto: Styl:Nie podano Mieszkam:Nie podano Szukam tutaj:Nie podano Pierwsza randka:Nie podano Znak zodiaku:Nie podano

Otwarty, przede wszystkim tolerancyjny dla wszystkich. Ateista, pozytywnie nastawiony do życia. Za co mnie cenią? Najbardziej za otwartość i wyrozumiałość. Szukam prawdy w życiu, nie znoszę kłamstwa i całej tej szopki wokół niego. Jedno ciągnie za sobą kolejne. Wiele nurtujących mnie pytań i na każde z nich poszukiwania odpowiedzi. Nienawidzę bezpodstawnej krytyki i nieuzasadnionych opinii o ludziach których się nie zna. Pasjonat motoryzacji, podróży, dobrej mocnej muzyki, bloger, fotograf i pasjonat gór (choć w nich mieszkam nadal potrafią mnie zniewolić swoim urokiem i nieobliczalnością). Fanatyk długich rozmów, mówca ale i słuchacz. Ateista.

ambitny bezkonfliktowy cierpliwy dowcipny empatyczny kreatywny liberalny lojalny miły odpowiedzialny optymista otwarty punktualny żądny przygód zakręcony zdecydowany

coś ciekawego filmik w domu jakiś kabaret jakiś koncert koleżeńska kolacyjka koleżeńskie kino krążenie po mieście od pubu do pubu ognisko rajd samochodowy randka śniadanie spacer wypad nad jezioro wypad nad morze wypad w góry

Nie ma wśród nas takiej osoby, która nigdy w swoim życiu nie doświadczyła stresu i zdenerwowania. Oczywiście każdy z nas ma swój sposób na poprawę własnego humoru, jednak czasami czujemy, że problemy i kłopoty po prostu nas przerastają i przyznajemy sami przed sobą, że nie wiemy co robić. Często w takich sytuacjach czujemy się bezsilni i przygnębieni. Czasami jednak prowadzi to do agresywności, której powodem jest właśnie nie radzenie sobie w trudnych sytuacjach. Co wtedy? Można szukać pomocy wśród rodziny i znajomych. Można skorzystać z pomocy specjalistycznej, ale chyba najbardziej skuteczna jest szczera i z serca płynąca rozmowa z przyjacielem, który nigdy nie ocenia, a zawsze bez względu na sytuację stoi po naszej stronie. Prawdziwy przyjaciel zawsze ma dla nas czas i nawet gdy sam nie jest w stanie udzielić nam oczekiwanej pomocy, rozmowa z nim działa jak balsam na nasze skołatane nerwy. Szanujmy więc swoich przyjaciół i pamiętajmy o tym, że szczera, bezinteresowna przyjaźń jest prawdziwym skarbem.

Zima odchodzi na dobre ... dzisiaj widziałem powracające zwierzęta. Wracają z wakacji w ciepłych krajach do Polski. Już bardzo niedługo zacznie się u Nas WIOSNA, również na portalu randkowym. I znowu oznacza to setki jeśli nie tysiące spacerów, randek w restauracjach czy nawet rynkowych parasolkach. Wszystko budzi się do życia ... ale pamiętaj jednocześnie, że czas nieubłaganie leci do przodu, kto pierwszy ten lepszy. Może więc pora zabrać się na poważnie za randki? Dodać zdjęcie do profilu, powysyłać trochę wiadomości ( ale nie tych gotowców wysyłanych do wszystkich bo każdy dobrze to widzi ) tylko takich na prawdę od serca do danej osoby.No i oczywiście jak tam Wasza kondycja po zimowaniu, sam osobiście musze w tym roku zrzucić jakieś 5-6kg.W zeszłym roku wziąłem się za siebie i zrzuciłem 20kg w 3 miesiące wiosny bo bieganie latem to uff... prawdziwy sport dla wyczynowców, a nie niedzielnych biegaczy. Tak czy owak, zapraszamy serdecznie do randkowania na Naszym, chyba już jedynym w Polsce Darmowym Portalu Randkowym

W kontaktach z kobietami nic nie powinno być przypadkowe. Kiedy mężczyzna decyduje się zaprosić kobietę na randkę, powinien ją dokładnie zaplanować, dotyczy to zarówno miejsca, jak i czasu. Planując spotkanie na świeżym powietrzu należy mieć na względzie, że pogoda bywa zmienna. Warto więc pomyśleć o jakiejś alternatywie, by uniknąć np. deszczu, śniegu czy silnego wiatru. Cenną zaleta jest również punktualność. Kobiety nie lubią mężczyzn, którzy każą na siebie czekać. Jest to przecież domena płci pięknej i przez brak punktualności można zrazić do siebie potencjalną partnerkę. Warto wziąć pod uwagę ile czasu zajmie dotarcie na miejsce spotkania, ewentualne korki czy inne trudności i wyjść z domu troszeczkę wcześniej. Ważny jest również ubiór i wygląd. Powinny one być przede wszystkim stosowne do sytuacji. Nie należy nigdy z niczym przesadzać. Strój powinien być schludny i przede wszystkim czysty, dobrany do miejsca w którym ma odbyć się spotkanie, ale i taki w którym mężczyzna będzie się czuł dobrze i naturalnie. Częstym problemem jest długość pierwszej randki. Warto pozostawić trochę niedosytu w drugiej stronie i nie przedłużać spotkania nadmiernie. Takie krótkie, jedno- czy dwugodzinne spotkanie powinno wzbudzić chęć ponownego spotkania. Na spotkaniu warto zrównoważyć mówienie i słuchanie. Prowadzić rozmowę tak, by rozmówca czuł się doceniony i miał wrażenie, że wzbudził zainteresowanie. Wpłynie to z pewnością na to, że poczuje się w dobrze w twoim towarzystwie. Nie należy mówić wszystkiego co popadnie, wypowiedzi powinny być przemyślane, a słownictwo odpowiednie (bez wulgaryzmów czy przekleństw). Należy pamiętać, by nigdy nie narzucać się swoją osobą grugiej stronie. Słuchanie jest kluczem do sukcesu, dzięki temu istenie możliwość poznania rozmówcy, jego zainteresowań i pasji. Z pewnością dobrze widziane są komplementy. Kilka miłych słów wypowiedzianych do drugiej osoby sprawi, że poczuje się ona wyjątkowa. Docenienie drobnych rzeczy, jak uczesanie, zadbane dłonie, kolor pomadki pomoże w rozluźnieniu atmosfery, która na pierwszej randce jest zazwyczaj bardzo sztywna.