portal randkowy smartpage.pl
Zdjęcie na portalu randkowym
Płeć: Mężczyzna Imię: Nie podano Wiek:25 Wzrost: 185 Sylwetka:Nie podano Dzieci: Nie podano Wykształcenie:Nie podano Województwo: Opolskie Miasto: Opole Styl:Nie podano Mieszkam:Nie podano Szukam tutaj:Nie podano Pierwsza randka:Nie podano Znak zodiaku:Nie podano

Nasz Portal Randkowy Czeka Na Opis Osoby na Portalu

bezkonfliktowy całuśny cieply cierpliwy delikatny dowcipny dyskretny dziki figlarny kochający lojalny stanowczy towarzyski uczciwy wrażliwy żądny przygód

Wiele kobiet stara się, aby podobać się płci przeciwnej. Stąd też dbanie o sylwetkę, o wygląd, czy też skrupulatny dobór ubrań. Jednak jak się okazuje są pewne rzeczy, które odrzucają mężczyzn nawet od pięknych i atrakcyjnych kobiet, o które zatem chodzi?

1. Przesadnie długie paznokcie
Takie chyba odrzucają każdego, nie tylko mężczyzn. Oczywiście zadbane paznokcie o odpowiedniej długości wyglądają ładnie, jednak przesada również na tym polu nie jest mile widziana.

2. Zaniedbany uśmiech
Tutaj chodzi zarówno o takie defekty jak zęby, które są krzywe, czy też mają widoczne ubytki, czy są pożółknięte. To nigdy nie wygląda atrakcyjnie.

3. Zbyt bujne owłosienie
Szczególnie na takich partiach ciała jak ręce, czy twarz, których teoretycznie kobiety nie powinny golić. Oczywiście delikatne jasne włoski są czymś normalnym, jednak jeśli to owłosienie jest równie imponujące jak u mężczyzny, to z całą pewnością mu się to nie spodoba.

4. Ubrania niedopasowane do sylwetki
Nikt nie jest idealny i faceci doskonale o tym wiedzę. Nie rozumieją natomiast faktu, gdy kobieta, która ma wystające boczki ubiera spodnie, które dobitnie to podkreślają i eksponują.

5. Odrosty
Oczywiście, iż mężczyźni są świadomi tego, że mało która kobieta, z którą się umawiają jest naturalną blondynką lub brunetką, jednak wychodzą z założenia, że jeśli chce się farbować włosy to trzeba robić to regularnie, gdyż odrosty są ich zdaniem po prostu nieestetyczne.

Jak się okazuje nawet niewielkie z pozoru defekty mogą skutecznie odpychać mężczyzn od kobiety. Dlatego też warto być nieco bardziej krytyczną wobec siebie i po prostu starać się być zadbaną.

Oszuści coraz częściej próbują swoich sił na popularnych serwisach randkowych. Z racji ogromnego wzrostu popularności serwisów i portali randkowych, na takich serwisach pojawia się również masa fałszywych kont. W pewnym stopniu mogą one być zagrożeniem dla normalnych użytkowników, dlatego warto dowiedzieć się, jakich zasad należy przestrzegać aby zadbać o swoje bezpieczeństwo w sieci!


Wybieraj tylko moderowane portale randkowe!
W internecie można znaleźć setki, jak nie tysiące rozmaitych stron, serwisów oraz portali randkowych. Wśród nich znajdują się te w pełni bezpieczne, jednak użytkownicy przeglądający internet mogą trafić również na te niebezpieczne. Warto więc wybierać jedynie sprawdzone i co szczególnie ważne, moderowane portale na których na pierwszym miejscu nie lądują zdjęcia profili samych "ideałów jak z obrazka" czy wręcz przeciwnie, zdjęcia nie przedstawiające żadnej osoby. Oba przypadki od razu powinny dać do myślenia - czy aby ktoś pilnuje tutaj porządku?


Zweryfikuj drugą osobę
Umiesz liczyć? Licz na siebie! To znane powiedzonko jest bardzo adekwatne również do tej sytuacji. Warto zwracać szczególną uwagę na to, z kim rozpoczynamy konwersacje na danym portalu. Jeśli nawet użytkownik wydaje się w pełni realny i zaufany, to warto zachować i tak dozę niepewności, ponieważ w internecie można bardzo łatwo manipulować drugą osobą. Bądźmy więc wyczuleni na zbyt prywatny kontakt z drugą osobą i wystrzegajmy się klikania w niezaufane linki czy też podawania swoich danych osobistych.


Loguj się ze zweryfikowanej sieci internetowej!
Czy wiesz, że używanie publicznych sieci Wi-Fi może być bardzo niebezpieczne? Dzieje się tak z powodu łatwego dostępu osób trzecich do Twojego telefonu bądź innego urządzenia. Jeśli hacker bądź po prostu oszust dostanie się za pomocą publicznego połączenia internetowego do Twojego telefonu, to w prosty sposób może zdobyć hasła i loginy do wszystkich stron, serwisów i aplikacji, które mają zapamiętane dane logowania na Twoim urządzeniu. Jeśli więc interesują nas bezpieczne randki online to warto korzystać jedynie z zaufanych źródeł internetu, a publicznych sieci powinniśmy zdecydowanie unikać.


Zwracaj uwagę na zabezpieczenie SSL!
Ostatnimi czasy wszystkie zaufane strony posiadają w lewym górnym rogu specjalną kłódkę. Jeśli jest ona zamknięta, to oznacza to, że dana witryna internetowa posiada specjalne zabezpieczenie SSL. Dzięki temu przesył wszelkich danych oraz informacji jest zaszyfrowany i nikt nie wejdzie w jego posiadanie. Brak takiej kłódki oznacza, że dana strona stanowi dla nas zagrożenie i powinniśmy ją opuścić. Oczywiście posiadanie takiej kłódki nie jest jednoznaczne z zapewnieniem pełnego bezpieczeństwa na danej stronie internetowej i warto wciąż zachować czujność.


Powyższe wskazówki powinny znacznie zwiększyć Państwa bezpieczeństwo w sieci oraz wszelkie randkowanie online. W internecie należy zachować szczególną czujność, ponieważ oszuści bardzo sprytnie wykorzystują manipulację oraz naiwność użytkowników. Jeśli interesują nas randki online, to musimy być szczególnie uważni. Portale randkowe zrzeszają masę obcych ludzi, którzy nie zawsze mają czyste intencje co do naszej osoby i należy o tym zawsze pamiętać.

W naszym życiu zdarzają się różne sytuacje, w których napotykamy na osoby toksyczne, które wprowadzają negatywny wpływ na nasze życie i samopoczucie. Często nie zdajemy sobie sprawy z tego, że mamy do czynienia z toksyczną osobą, dopóki nie poczujemy się źle. Dlatego dzisiaj przedstawiam kilka wskazówek, jak rozpoznać toksycznych ludzi.

Ciągłe narzekanie i krytykowanie innych
Toksyczne osoby zawsze narzekają i krytykują innych, nie widząc pozytywnych cech. Często mówią negatywnie o innych ludziach i szukają sposobu, aby ich skrytykować. Jeśli osoba, z którą masz do czynienia, ciągle narzeka i krytykuje innych, to jest to oznaka toksyczności.

Manipulacja i kontrola
Toksyczne osoby często próbują manipulować innymi, aby uzyskać to, czego chcą. Mogą wykorzystać emocje innych, aby uzyskać swoje cele, lub wykorzystać zaufanie, aby uzyskać przewagę. Mogą również próbować kontrolować innych, a to oznacza, że ​​próbują narzucić swoją wolę innym.

Zazdrość i złość
Toksyczne osoby często odczuwają zazdrość i złość wobec innych. Mogą być zazdrośni o osiągnięcia lub sukcesy innych, lub mogą czuć się zranieni, gdy ktoś nie robi tego, co chcą. Wtedy zwykle zaczynają wykazywać złość i agresję.

Brak empatii i wyrozumiałości
Toksyczne osoby często nie okazują empatii i wyrozumiałości wobec innych. Mogą nie rozumieć cudzych uczuć lub nie chcieć się nimi interesować. Zwykle nie zwracają uwagi na potrzeby i pragnienia innych, koncentrując się tylko na swoich własnych potrzebach.

Brak szacunku i tolerancji
Toksyczne osoby często nie okazują szacunku i tolerancji wobec innych. Mogą być nietolerancyjni wobec różnych poglądów, stylów życia i wyborów innych osób. Często wykazują brak szacunku i obraźliwe zachowanie wobec innych.

Podsumowując, toksyczni ludzie często wykazują cechy, takie jak ciągłe narzekanie i krytykowanie innych, manipulacja i kontrola, zazdrość i złość, brak empatii i wyrozumiałości oraz brak szacunku i tolerancji