portal randkowy smartpage.pl
Zdjęcie na portalu randkowym
Płeć: Kobieta Imię: Nie podano Wiek:57 Wzrost: 169 Sylwetka:Nie podano Dzieci: Nie podano Wykształcenie:Nie podano Województwo: Podlaskie Miasto: Białystok Styl:Nie podano Mieszkam:Nie podano Szukam tutaj:Nie podano Pierwsza randka:Nie podano Znak zodiaku:Nie podano

Nie ma nic gorszego niż samotność. Jestem osobą pogodną, niekonfliktową, aktywną zawodowo. Chciała bym poznać kogoś, komu życia nie zastępuje telewizor. Pana, który chętnie zamieni kanapę na spacer. Z którym można porozmawiać na różne tematy (nie o polityce ;) Pana z którym będę mogla się śmiać, i przy którym nie będę wstydziła się łez...

bezkonfliktowy cieply cierpliwy dyskretny idealista niezależny odpowiedzialny otwarty praktyczny punktualny uczciwy zorganizowany

coś ciekawego jakiś kabaret jakiś koncert piknik spacer wypad nad jezioro wypad poza miasto

Wypadałoby dodać wpis z tytułem w stylu "W końcu upały!" ale niestety, pogoda cały czas Nas nie rozpieszcza. Nadzieja jednak umiera ostatnia, prawda? Cały czas mamy nadzieję, że prawdziwe lato zawita nie tylko na Nasz portal randkowy co objawi się wzmożonym ruchem, ale również w pogodzie :-) Co prawda kilka dni było już dosyć upalnych i co mnie bardzo zdziwiło, nagle wszyscy włączyli w samochodach klimatyzację ... tego nie rozumiem, tak długo czekałem na ciepłe dni, że po prostu otworzyłem okna i chciałem przesiąknąć tym ciepłem. A jak Wy uważacie, jakie będzie tegoroczne lato ? Woda w Bałtyku przekroczy 20-21 stopni ? Pozdrawiamy i zachęcamy do regularnego korzystania z Naszego serwisu randkowego.

Rozstanie z partnerem bywa szokiem, zazwyczaj przynajmniej dla jednej ze stron. Pierwsze dni po zerwaniu mogą być trudne, ponieważ nasz świat wywrócił się nagle do góry nogami. Jeśli długo byliśmy ze sobą, a nawet mieszkaliśmy razem to odczuwamy nieopisaną pustkę, nasz plan tygodnia jest pełen dziur, gdyż ten czas zazwyczaj spędzaliśmy razem. Jeśli tego potrzebujemy to nie warto unikać łez w pierwszych dniach możemy się wypłakać z całą pewnością przyniesie nam to pewien rodzaj ukojenia.


W takich trudnych momentach możemy liczyć na przyjaciół, którzy pomogą nam pozbierać nasze świeżo rozdeptane poczucie wartości. W tym trudnym dla nas czasie postawny na egoizm. Zróbmy coś o czym zawsze marzyliśmy – wybierzmy się w podróż, zapiszmy na jakiś kurs – to wszystko z pewnością wypełni nasz grafik po brzegi i oderwiemy się od smutnych myśli.


Nie siedzimy zbyt długo w domu z czekoladą lub piwem. Pokażmy sobie i światu, że świetnie radzimy sobie po rozstaniu, zadbajmy o własny wygląd i z podniesioną głową ruszmy ze znajomymi na imprezę.


Nie musimy się od razu dobrze bawić, nie ma w tym żadnego przymusu. Pierwsze imprezy po rozstaniu bywają wymuszone a my czujemy się nie na miejscu. Jednak takie wyjścia pomogą nam z cała pewnością wrócić do życia i uwierzyć w siebie. Zdarzają się także rady, żeby podczas imprezy flirtować z nowopowstałymi ludźmi tzw. klin klinem. Na pewno potrzebujemy czasu aby wejść w nowy związek jednak niewinny flirt podczas zabawy może nas znacząco podbudować i pomóc uwierzyć, że nasze życie nie skończyło się razem z poprzednim związkiem.


To kiedy zaczniemy znów umawiać się na randki jest tylko kwestią czasu. Rozstanie to trudny moment w życiu każdego z nas, jednak nie stanowi ostateczności. Na świecie jest cała masa ludzi a wśród nich na pewno czeka ktoś kto zapewni nam szczęście musimy tylko poczekać na odpowiedni czas.

Mieć przyjaciela to jedna z cenniejszych rzeczy w życiu jakie powinien posiadać człowiek. Ta osoba jest jak cień obok ciebie w te pochmurne i słoneczne dni. Zawsze wie jak ci doradzić, jednak nie ingeruje i nie ocenia twoich decyzji. Szanuje cię mimo, że źle czasem robisz. Mieć przyjaciele od serca to jednak trudna rzecz do spotkania w tych czasach. Ludzie nie interesują się życiem swoich bliskich. Twierdzą, że każdy musi sobie radzić sam. Ale co gdy ten ktoś też będzie potrzebował wsparcia? Do kogo się uda? Przyjaciel jest nie tylko od pocieszania, ale tez od spędzania z nim czasu wolnego dla odstresowania się. Mając taką osobę blisko siebie czujemy się bezpieczniejsi, bo jest on naszą opoką. Człowiek nie mający takiej osoby do wygadania czuje się samotny, niepotrzebny. Gdy mamy problemy rodzinne dobrze jest gdy spojrzy na nie inna osoba. Z zewnątrz, ma ona inne spojrzenie na problem i czasem dobrze jest się poradzić takiej osoby. Dlatego warto dbać o relacje z bliskimi, które mogą się przerodzić w długą przyjaźń.